Přehled služeb - Autotechnika


Zabezpečení vozidel

Adekvátní zabezpečení je v dnešní době nutností prakticky u každého auta. Nabízíme Vám širokou škálu jak elektronického tak i mechanického zabezpečení. Máme dlouholeté zkušenosti s touto problematikou.


Autoalarmy:

Nabízíme Vám kvalitní auto a moto alarmy.
Každý alarm nabízí jedno až tří okruhový imobilizér, dálkové ovládání centrálního zamykání, hlasitou sirénu a možnost připojení dalších modulů jako ultrazvukové senzory, pagery apod...

Nabízíme i CAN-Bus autoalarmy ovládáné originální klíčenkou vašeho vozu, které poskytují komfortnější ovládání.

Jablotron
CA-320 AKCENT
autoalarm českého výrobce s dálkovým ovládáním, tříokruhový imobilizér, ultrazvukové čidlo (dálkově vypínatelné), připojitelný na centrální zamykání, 2 dvoutlačítkové ovladače, plovoucí kód...
Cena vč. montáže 5800,-

CA-1802 ATHOS
GSM autoalarm kombinuje zabezpečení automobilu, imobilizér a GSM komunikaci s vozidlem. Autoalarm je možné ovládat ovladači Jablotron nebo k jeho ovládání využít původního dálkového ovládání automobilu. V případě poplachu je majitel upozorněn na jeho mobilní telefon. Při použití vhodné SIM karty je umožněna i lokalizace vozidla.
Cena vč. montáže 9800,-


META System
HPA 2 - 4
nová generace autoalarmů s dálkovým ovládáním, imobilizér, připojení na centrální zamykání, 2 klíčenky. Modulární systém - možnost různé konfigurace např: zálohová siréna, ultrazvuková čidla, náklonový detektor... Záruka 3 roky
Cena vč. montáže 6000 až 8000,-

HPB 6
CAN-Bus autoalarm ovládaný originální klíčenkou Vašeho vozu, imobilizér, připojení na centrální zamykání, možnost přídavných čidel a modulů. Záruka 3 roky
Cena vč. montáže 8000 až 10000,-

Track Pro
SE 518
Kvalitní autoalarm za příznivou cenu, jednookruhový imobilizér, připojení na centrální zamykání, možnost připojení ultrazvukových čidel, 2 ovladače.
Cena vč. montáže 3000 až 4000,-

GSM Pager
GSM pager připojitelný ke stávající alarmu. V případě narušení informuje majitele vozidla na jeho mobilní telefon. Možnost dálkové blokace startu vozidla.Tajný vypínač:

Nejjednodušší, nejlevnější ale přitom účinný způsob elektronického zabezpečení vozu. Skrytý vypínač slouží k přerušení některého z důležitých elektrických okruhů vozu a tím zamezí jeho neoprávněnému nastartování.
Vypínač umístíme dle přání zákazníka.
Cena včetně montáže 500 až 600,-Mechanické zabezpečení:

Jedná se o mechanický zámek zpátečky. Nabízíme zámky Defend Lock, jednoho z nejlepších výrobců mechanických zabezpečení vozidel. A také zámky Mědvěd Blok českého výrobce, které jsou svou kvalitou zcela srovnatelné.
Lze je namontovat téměř do všech vozů. Cena se odvíjí podle typu vozu a zámku.
Cena vč. montáže 5000 až 6500,-

Centrální zamykání:

s dálkovým ovládáním i bez něj. Dnes se jedná již o téměř standardní výbavu každého vozu. Provede montáž do vozu bez centrálního zamykání nebo jen doplníme stávající o dálkové ovládání nebo alarm. Instalujeme elektromagnetické otvírače ("odskok") do kufru či dveří se zavařenými zámky. Provádíme také opravy zamykání.

Orientační ceník prací:
Montáž centrálního zamykání 2 dveře 1300,-
Montáž centrálního zamykání 4 dveře 2200,-
Montáž dálkového ovládání dle typu 600 - 1000,-

Vstupte do světa Rabona! Vyberte si váš uvítací bonus a prozkoumejte svět plný top slotů a vzrušujících kasinových her.